г. Бахмут (Артемовск)
ул.Леваневского, д.113
посмотреть на карте

тел.: (050) 646-10-36
(06274) 830-25
(098) 216-20-14
(063) 769-93-24

Свято Сиру та Вина в Закарпатті

Дати виїздів:
02/04/2016 — 03/04/2016
16/04/2016 — 17/04/2016
30/04/2016 — 01/05/2016
14/05/2016 — 15/05/2016

День 1

План екскурсиї: виїзд зі Львова (08:00) – Чинадієве. Замок Шенборна (екскурсія) – Мукачево (екскурсія і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, соляна кімната, дегустація вин) – Виноградів (ночівля в готелі).

Чинадієве (огляд замку Шенборна)Замок Шенборнів, а сьогодні корпус санаторію «Карпати» — це один з найкрасивіших замків на території України. Не даремно він є одним з перших в списку 7 чудес України… тендітний, казковий, оригінальний, чарівний – словами важко описати враження від родинного гніздечка мисливців-Шенборнів. Оригінальність його ще й в тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році) 52 кімнати (кількість тижнів) і 12 входів (місяців). Але як кажуть – краще один раз побачити…

Мукачеве (огляд замку «Паланок»)На західній околиці закарпатського міста Мукачеве гордовито височить оспівана легендами і бойовою славою одна із найцінніших історичних пам’яток Закарпаття – середньовічна фортеця «Паланок». Родове гніздечко трансільванської родини Ракоці пережив не один напад і важкі часи. І часи процвітання. А сьогодні він чекає на Вас!

Берегово (купання в термальному басейні, соляна кімната, дегустація вина)Термальні джерела в районі міста Берегово, що на самісінькому півдні Закарпатської області є дуже рідкісними в світі, і їх можна перелічити на пальцях однієї руки. Такі джерела існують лише в Угорщині, Новій Зеландії та на Камчатці. Неподалік від центральної частини міста є басейн з термальними водами. Басейн розташований на відкритому повітрі, тому розслабляючись у тепленькій воді (темп. 36 градусів) можна споглядати навколишні краєвиди – в будь-яку пору року! Галокамера – унікальний не медикаментозний лікувально-профілактичний засіб. Головним лікувальним компонентом галокамери є сухе повітря, насичене негативно зарядженими іонами хлориду натрію, очищене від вірусів, мікробів та алергенів. Сіль поглинає атмосферну вологу і підтримує асептичні умови середовища – повітря в галокамері є стерильним.

День 2

План екскурсії: сніданок і виїзд (08:00) – Іза – Нижнє Селище (дегустація сиру) – озеро Синевир (екскурсія) – водоспад Шипіт – Львів (повернення о 22:00).

 с. ІзаЗнаний центр лозоплетіння всього закарпатського краю.  Зародився цей промисел в кінці 19 ст. Проїжджаючи центральною вулицею села майже біля кожної хати можна побачити справжні витвори мистецтва із лози: столи, стільці, крісла-гойдалки, етажерки, тумбочки, вази, шкатулки, кошики, обплетені бутлі, різні сувеніри, тощо. Не дивлячись на, скажемо відверто, недешеве мистецтво торгівля тут завжди йде жваво, особливо влітку.

Нижнє Селище (дегустація сиру).  Нижнє Селище славиться тим, що тут виготовляють справжній швейцарський сир. А діє це незвичне для України виробництво завдяки вчителю математики Петру Пригарі, який з групою односельців вирішив побудувати в селі сироварню. Сир тут виробляють з екологічно чистого закарпатського молока, яке, до речі, беруть у місцевого населення, за швейцарською технологією без домішок та консервантів.  Виготовляють три види сиру: “Селиський”, “Хуст” та “Нарцис Карпат”.

Озеро Синевир (огляд озера)Найкрасивішим озером в Україні та родзинкою Українських Карпат є озеро Синевир. Це найбільша водойма Українських Карпат, розташована у верхів’ях річки Тереблі, в наймальовничішому регіоні Закарпаття — Міжгір’ї. Погуляти і зробити фотосесію на Синевир приїжджають молодята з усіх куточків Карпат. Адже пейзажі озера вражають своєю пишністю і надзвичайно мальовничою природою. А стрункі 150-річні смереки на стрімких схилах навколо озера, здається, ростуть прямо з водної гладі.

Пилипець (огляд водоспаду Шипіт)Водоспад Шипіт — одне з семи природних чудес України — найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

У вартість включено

У вартість включено:

 • проїзд
 • проживання
 • екскурсійний супровід
 • страховка
 • сніданок
 • організаційні послуги

У вартість туру НЕ включено:

Орієнтовна вартість квитків в екскурсійні об’єкти:

 • Замок Паланок (25 грн. дорослі в т.ч. студенти, 10 грн. діти);
 • Відвідування термально-мінерального басейну (2 години – 80 грн.);
 • дегустаційний винний зал (дегустація 7-ми видів вина, з екскурсією у винний льох – 65 гривень з людини);
 • соляна кімната (50 грн. тривалість сеансу 40хв);
 • сироварня (55 грн. дорослі в т.ч. студенти, 30 грн. діти);
 • НПП  «Синевир» (20 грн. дорослі, 10 грн. діти в т.ч. студенти).

По всем вопросам бронирования туров, обращайтесь в наше агентство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *