г. Бахмут (Артемовск)
ул.Леваневского, д.113
посмотреть на карте

тел.: (050) 646-10-36
(06274) 830-25
(098) 216-20-14
(063) 769-93-24

Болгария от 4780 грн

Моє натхнення…

Одеса — Ізмаїл — Золоті Піски р-н Чайка (8 ночей на морі) — Ізмаїл — Одеса

Готель: CAPITANA 3* ЗОЛОТІ ПІСКИ (район Чайки)

Отправление: 22 июня, 16 и 26 июля, 19 и 29 августа, 22 сентября.

Программа тура

День 1. 

Одеса

~18:00 Відправлення в тур. Виїзд з Одеси.
~23:00 Підсадка в Ізмаїлі
Нічний переїзд територією Румунії.

День 2. 

Золоті Піски

Продовжуємо подорож у країну піщаних пляжів, ласкавого моря, незабутньої атмосфери відпочинку для дорослих і малят.
Ви готові? Нас запрошує Болгарія! Переїзд в Золоті піски (район Чайка). Поселення в готель(після 14:00, час прибуття на курорт близько 10:00, речі можна залишити в камері зберігання готелю). Відпочинок на морі. Ночівля в готелі.

День 2 - Золоті Піски День 2 - Золоті Піски День 2 - Золоті Піски

День 3-9. 

Відпочинок на Чорноморському узбережжі.

Сніданок. (у готелі Капітана)

Відпочинок на Чорноморському узбережжі. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):

 • Болгарське селище (38€/33€). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково треба почати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле та червоне вино у необмеженій кількості. Цікава фольклорна програма ознайомить нас із звичаями та традиціями болгар, котрі несуть у собі спогади про казковий світ легенд. А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затаїти подих любого…
 • «Морська столиця Болгарії — Варна» (16€/13€). Літня столиця Болгарії Варна — чарівне курортне містечко, де вдало поєднується історія і сучасність… Пам’ятки епохи Римської та Візантійської імперій, красива архітектура, зелене різноманіття Морського саду і золотий блиск пляжу…

Вільний час

 • Для любителів романтичних вражень — річкова прогулянка на катері (10€/8€) до самого гирла річки Камчія. Мальовниче гирло — одне з найкрасивіших місць на болгарському узбережжі Чорного моря, воно вважається унікальним природним заповідником, де можна побачити казкове різноманіття ландшафтів і рослинного світу.
 • Музей «Стара Варна» (6€/3€+вх. квиток) — нас чекає відвідування одного з кращих етнографічних музеїв Болгарії. Ми подивимося старі фотографії міста, познайомимося з історією виноробства на території Болгарії, а потім спустимося у винний льох і насолодимось смаком витриманого болгарського вина. Тут можна знайти не тільки всім відомі сорти, як Мускат, Мерло, Каберне, а й вина, які зараз вже не виробляють.
День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі.
 • «Морські пригоди» (38€/18€). З готелю ми поїдемо на джипах через хвойний ліс. Де у нас буде можливість випробувати свої сили в конкурсі на кращого стрільця з повітряної рушниці.

Далі ми проїдемо по пересіченій місцевості до порту в місті Балчик. Піднімаємо вітрила, нас чекає морська прогулянка ! Вечір закінчується вечерею з необмеженою кількістю спиртних напоїв і прекрасною музикою.

 • Велико Тирново (33€/18€). Це одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури. Місто побудоване на трьох пагорбах — Царевец, Трапезіца і Свето Гора, у 1393 році воно було повністю спалене турецькими військами, але в короткий строк побудоване заново… Археологічні дослідження виявили багато пам’ятників історії часів великої Османської імперії, одні з основних пам’ятників, що збереглися в місті — це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец. Вільний час.
 • Додатково пропонуємо відвідати село Арбанаси (8€/6€), що колись було набагато більшим поселенням. У 1530 році місто було звільнено Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Арбанаси відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним прикрашанням, різьбою по дереву, настінним живописом, створеними в 16-17 століттях.
День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі.
 • Шумен — Мадара — Вбиті камені (33€/11€+вх. квиток). Першою зупинкою в нашій подорожі буде чудове старовинне місто, один з найважливіших центрів болгарського Середньовіччя — Шумен. Нас чекає цікава оглядова екскурсія містом, а також відвідування місцевого музею конярства «Кабююк». Верхова їзда, прогулянка на возах та презентація елітних верхових коней стануть прекрасним доповненням до екскурсії по місту. Шумен також славиться національним історичним заповідником Мадара, який відомий своїми печерами, римської віллою і стінами середньовічної фортеці на вершині скелі. Там знаходиться 25-метровий рельєф Мадарського вершника. Цей висічений на скелі символ Болгарії з’явився ще в незапам’ятні часи.

У 18 км від Варни знаходиться дуже цікаве місце: «Побито камні», що часто перекладають як «Вбиті камені». Інша назва — «Кам’яний ліс». Кам’яні колони, що досягають у висоту 6 метрів, додають цьому місцю особливу чарівність. Дуже цікава група каменів, що виглядають як скам’янілі тварини або замерзлі фонтани, деякі з них досягають в основі 12 метрів і будуть цікаві всім відвідувачам цього магічного місця.

День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі.

 

 • «Турецький діамант – Стамбул» (60€/38€). Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста.Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру). Також у цей день є можливість відвідати наступні екскурсії:
  • Айя-Софія та Цистерна Базиліка (18€/10€+вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
  • Палац Топкапи (16€/8€+вх. квиток) – одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. На протязі чотирьох століть палац являв собою центр управління Османською державою, одною з трьох найбільших імперій світу.
  • Skyride Istanbul (28€/11€ +вх. квиток). Нас чекає незабутня 5D мандрівка, під час якої ми зможемо відчути себе у кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію… Вітер, дощ та інші спецефекти, що змішалися з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів. Також в нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи – «Істанбул Сапфір». Окрім торгівельного центру «Сапфір Чарши», поля для гольфу, басейну, садів та ресторанів, у будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…
  • Слід великої любові» — мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (18€/10€). Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшливе будова, справжній шедевр османської архітектури — мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це — наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу — турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!
  • Морська прогулянка на кораблику Босфором (30€/18€). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, плаваючі дома, палаци султанів та візантійські фортеці.
  • Морський акваріум TurkuaZoo (18€/10€+вх. квиток). Нас чекає незабутня екскурсія морськими глибинами, ми пройдемо 80-метровим підводним тунелем, побачимо численних річкових, морських та океанських риб та інших підводних мешканців. Після прогулянки акваріумом – вільний час у торгівельному центрі Forum Istanbul Ikea.
  • Парк Мініатюрк (13€/10€ +вх. квиток). Тут можна обійти всю Туреччину усього за декілька годин, адже саме у цьому парку знаходяться усі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами та цивілізаціями. Окрім моделей відомих пам’яток у парку багато рухомих фігурок, дитячих майданчиків та атракціонів, а також справжній лабіринт. Але й це ще не все – вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.
День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі.
 • Рибний пікнік (30€/16€). Рибалка – така улюблена усіма чоловіками річ. На цьому пікніку нікому не буде сумно. Усі поціновувачі риболовлі доставлять собі справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі та відчувши себе справжніми «морськими вовками». Група підтримки зможе позагоряти на палубі, помилуватися гарною природою та краєвидами курортів. І саме головне: скуштувати вилов справжніх рибалок, що приготують прямо на кораблі болгарські кухарі.
 • Джип-сафарі (31€/16€). Нас очікує захоплююча подих мандрівка. Ця екскурсія гармонійно об’єднує у собі пригоди, веселощі, милування природою та відмінний відпочинок. Ми сповна зможемо насолодитися їздою бездоріжжям, випробувати свої сили у конкурсі на кращого стрілка, побачити цікаву фольклорну програму з численними танцями та фонтаном гарного настрою.
 • Аквапарк «AQUAPOLIS» (8€/6€+вх. білет) — ця екскурсія подарує Вам масу позитивних відчуттів і заряд бадьорості на весь день. Аквапарк — це справжній рай для дітей і дорослих. Тут, окрім атракціонів, у нас буде можливість побачити різноманітних тваринок.
День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі.
 • Сьогодні нас чекає «Казковий Несебр» (31€/18€). Час та морські хвилі помилували маленький шматочок суходолу та залишили нам чудове творіння – одне з найстаріших болгарських міст Несебр. Маленькі вулички, стародавня бруківка, середньовічні церкви та дерев’яні будівлі додають місту особливої чарівності. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції вигадливо переплітаються, створюючи у Несебрі атмосферу тепла та затишку, що так приваблює гостей.
 • Морська прогулянка (10€/8€). Нас чекає незабутня морська прогулянка на кораблику. З його борту Несебр виглядає ще загадковіше. Натхненний екскурсовод із задоволенням ознайомить нас з найбільш потаємними історіями болгарського узбережжя.
 • «Секрети Чорноморського узбережжя — Балчик» (23€/13€+вх. квиток). Балчик — це світ тінистих алей, пишної зелені, будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію і тут вона побудувала свою літню резиденцію. Під час екскурсії Ботанічним садом нас чекає невелика винна дегустація. Вільний час.
  Невеликий переїзд — і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа. У перекладі з турецької «Аладжа» означає дуже яскравий. Таку назву монастир отримав через розписи на стінах… Життя його мешканців, нерозкриті тунелі і лабіринти, в яких заховані великі багатства, ваблять сюди тисячі туристів. Це особливе і таємниче місце…
  Нічліг в готелі.
День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі.

День 10. 

Золоті Піски

Сніданок. Відпочинок на морі. Цього ранку ми зможемо приділити небагато свого часу для завершального побачення з морем. Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще пару фотографій на прекрасній набережній та кинути у море монетку… Ми не прощаємось, а лише кажемо «До побачення», «До нових зустрічей, чарівна Болгарія!» Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Вільний час. Орієнтовний час виїзду з Золотих Пісків 16:00. Нічний переїзд по території Болгарії і Румунії.

День 11. 

Одеса

Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл — 6:00, у Коломию — 13:00, в Одесу– 9:00, до Львова — 16:00.
До нових зустрічей!

По всем вопросам бронирования туров, обращайтесь в наше агентство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *