г. Бахмут (Артемовск)
ул.Леваневского, д.113
посмотреть на карте

тел.: (050) 646-10-36
(06274) 830-25
(098) 216-20-14
(063) 769-93-24

9 дней на Турецком побережье + питание по системе HB!!!

День 1. 

Одеса

~ 09: 00 — виїзд з Одеси. 14:00 Подсадка в Ізмаїлі.
Перетин кордону. Переїзд в Бухарест, поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2-10. 

Відпочинок на Егейському узбережжі.

Сніданок (в готелі CLUB HOTEL SCALA NUOVA 3*).
У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):

 • Турецька лазня хамам (дорослі — 18 €, діти до 12 років — 10 €) – це найкращій спосіб відновити сили та відпочити душею. Як приємно, забувши про все, простягтися на теплій мармуровій плиті та дозволити ніжній знемозі огорнути тіло. Обов’язково варто спробувати пінний масаж, коли банщик, виваливши на вас купу піни, сильними руками ретельно розімне усі ваші м’язи. Принесе користь і пілінг спеціальною шерхкою рукавицею (кесе), яка зніме з тіла не тільки омертвілі частини шкіри, а й залишки втоми.
День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі.
 • Прієна, Мілет та Дідім (дорослі — 36 €, діти до 12 років — 30 €). У різні епохи вони досягали піків свого розвитку. Прієна свого розквіту досягла під час правління Олександра Македонського, коли в місті був збудований відомий храм Афіни. Мілет свого часу рахувався морською імперією, а кількості колоній, що належали йому, міг позаздрити навіть пізній Рим. Крім того, в античному світі місто мало славу наукового центру, саме тут колись працювали Піфагор та Геродот, Фалес та Ісідор. Головною пам’яткою Мілету є театр на 15 тисяч глядачів, побудований приблизно у IV столітті до н.е. Тут відчувається подих історії, особливо коли уявляєш, як на цій самій арені у давнину відбувалися театральні дійства та бої гладіаторів. Дідім з давніх-давен рахувався священним місцем, тут знаходився храм Аполлона, близнюк храму Артеміди.
 • Пікнік на яхті (дорослі — 21 €, діти до 12 років — 18 €) – це чудова можливість побувати у відкритому морі, скупатися у кришталево чистій воді, пообідати в хорошій компанії на палубі та просто гарно віддихнути.
День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі.
 • «Турецька Венеція» – місто Далян (дорослі — 60 €, діти до 12 років — 38 €). Воно все пронизане річками та протоками, якими місцеві мешканці пересуваються на маленьких човнах. Гармонійне поєднання прекрасної архітектури, яскравого минулого та унікальних ландшафтів додають цьому містечку особливої чарівності. На невеличкому катері ми почнемо свою мандрівку до унікального піщаного пляжу, де живуть морські черепахи Каретта-Каретта. Спочатку ми відвідаємо грязьові ванни, що відомі своїми цілющими властивостями. Сама богиня кохання Афродіта використовувала ці місця для купання, таким чином удосконалюючи свою красу. Наступною зупинкою нашої річної прогулянки буде античне місто Каунос. По легенді, воно було засноване сином Аполлона, якого звали Каунос. В давні часи місто було важливим портом та на протязі століть процвітало завдяки торгівлі.
  Кульмінацією нашої захоплюючої подорожі будуть відвідини пляжу Ізтузу, відомого тим, що сюди припливають рідкісні гігантські черепахи Каретта-Каретта. Довгий шлях вони долають для того, щоб тут зустріти свого обранця та потім відкласти яйця. Під час відпочинку на пляжі в нас буде унікальна можливість скупатися як у прісній річці Кальбіс, так й у солених водах Егейського моря. Повертаючись у Далян, катер неспішно пронесе нас повз гори, де погляду відкриваються вирубані у скелях гробниці лікійських царів. Річка має численні вигини, після кожного повороту вона показує мандрівникам нові, не менш гарні та цікаві місця.
День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі.
 • Памуккале (дорослі — 48 €, діти до 12 років — 38 €). Природа створює дива, що не під силу створити смертним. Більше двох тисяч років численні термальні струмки стікають по білосніжному плато, формуючи у м’якій породі терасні басейни та сталактити, котрі й отримали назву «Бавовняний замок» (так перекладається з турецької Памуккале). Це дійсно одне з найвідоміших місць не тільки Туреччини, але й усього світу. Відомо воно завдяки двом речам: розкопкам античного Ієраполіса («Священного міста»), знайденого поблизу, та унікальному природному феномену – лікувальним джерелам, що багаті мінеральними солями.
  Доповнить відвідини Памуккале купання у головному термальному джерелі цього регіону – басейні Клеопатри (дорослі — 18 €, діти до 12 років — 16 €). Купання у цьому джерелі доставить вам відчуття справжньої насолоди. Гаряча вода покриває тіло сотнями бульбашок, які при різкому русі жвавою юрбою злітають на поверхню. Дивовижно, але факт – в людей, що скупалися у басейні, покращується самопочуття, розгладжується шкіра та колір лиця стає свіжішим.
 • Турецька ніч (дорослі — 36 €, діти до 12 років — 18 €). Ви бажаєте відчути себе султаном? Тоді ця програма саме для вас. Покличте на допомогу свою уяву, і ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи оживлять своїм вмінням образи з минулого, ви побачите справжній «танець живота», а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика.
День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі.
 • «Турецький діамант – Стамбул» (дорослі — 68 €, діти до 12 років — 38 €). Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста.
  Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).

  Усіх бажаючих запрошуємо на екскурсії:

  • Айя-Софія та Цистерна Базиліка (дорослі — 38 €, діти до 12 років — 30 €). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
  • «Слід великої любові» — мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (дорослі — 18 €, діти до 12 років — 10 €). Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшливе будова, справжній шедевр османської архітектури — мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це — наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу — турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!
  • Морська прогулянка на кораблику Босфором (дорослі — 18 €, діти до 12 років — 16 €). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, плаваючі дома, палаци султанів та візантійські фортеці.
День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі.
 • Стародавня Троя (дорослі — 60 €, діти до 12 років — 38 €). Нас чекає цікава подорож у прадавній світ. Руїни славного міста по сьогоднішній день приваблюють численних мандрівників та поціновувачів історії. При вході у археологічну зону нас зустрічає славнозвісний Троянський кінь, що в точності відповідає опису Гомера. Колись він послугував хитромудрим грекам при осаді міста, зараз же його копія слугує оригінальним оглядовим майданчиком. Від античності у сьогоденній Трої залишилося не так вже і багато, але навіть ці камені заслуговують на окрему подорож сюди. Побачене доповнить цікава розповідь місцевого екскурсовода, який із задоволенням розкриє усі таємниці легендарної Трої.
День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі.
 • Ефес (дорослі — 38 €, діти до 12 років — 30 €). Ще у сиву давнину він рахувався одним з найгарніших міст Малої Азії. Саме тут знаходився відомий храм Артеміди, що у свій час був зарахований до числа семи «Чудес світу». Також Ефес є одним з найважливіших міст в історії християнської релігії, тому що саме тут провели свої останні роки Свята Богородиця та апостол Іоанн. Під час екскурсії ми зможемо пройтися стародавніми вуличками, побачимо бібліотеку Цельсіуса, одеон, римські лазні, руїни акрополя, акведук, фонтан імператора Адріана, «Будинок кохання», амфітеатр на 24 тисячі глядачів, мечеть Ісабея, фортецю сельджуків, церкву Святого Іоанна та, звісно ж, храм Артеміди.
  Також ми зможемо відвідати будинок Діви Марії (дорослі — 18 €, діти до 12 років — 10 €), де Богородиця після страти Ісуса Христа ховалася з Іоанном Богословом від переслідувань римлян. Це маленький цегляний будиночок на Солов’їній горі з доглянутою територією та дивовижним краєвидом на море. Атмосфера спокою тут панує у самому повітрі, ніби ми торкаємося до чогось справді святого… Варто тільки на хвилинку уявити собі всю велич цього місця, і наша підсвідомість несе нас у події двохтисячолітньої давнини. Повернення у готель.
 • Аквапарк Адаленд (дорослі — 23 €, діти до 12 років — 21 €) та Дельфінарій (дорослі — 30 €, діти до 12 років — 18 €). Ця екскурсія подарує нам масу позитивних вражень та заряд бадьорості на весь день. Адаленд – це справжній рай для дітей та дорослих, де, окрім атракціонів, буде прекрасна можливість насолодитися приголомшливим шоу дельфінів та морських котиків у Дельфінарію.
 • Усім любителям екстриму та послідовникам Кусто пропонуємо сьогодні зайнятися Дайвінгом (33 €**). Підводний світ Егейського моря відрізняється різноманітністю риб та водоростей, численними печерами та гротами. Не потрібно бути володарем спеціального сертифікату, щоби помилуватися цією красою. Екскурсія складається з подорожі на спеціально обладнаному катері, інструктажу та занурення під керівництвом досвідченого інструктора. У перерві ви зможете поніжитися на сонечку на палубі катера.
День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі.
 • Ізмір (дорослі — 36 €, діти до 12 років — 18 €). Тут ми зможемо відвідати Агору, збудовану ще в римські часи, побачити Оксамитову фортецю (Кадіфекале), лазні Діани, статую Ататюрка та Годинникову башту. Місто являє собою великий фінансово-комерційний центр з численними іноземними компаніями та банками, тому тут буде прекрасна можливість для шопінгу.
 • Джип-сафарі (дорослі — 33 €, діти до 12 років — 30 €). На маневрених та швидкісних джипах ми здійснимо мандрівку «турецьким бездоріжжям». На шляху нам будуть траплятися численні перешкоди, круті підйоми та спуски, крижані річки, переїжджаючи котрі ми будемо піднімати великі фонтани бризів. Частина маршруту проходить незаселеною місцевістю з первозданною природою.
  Кінне сафарі (дорослі — 36 €, діти до 12 років — 31 €). До ваших послуг досвідчені інструктори та прекрасні, спокійні коні. Спершу можна обкатати тварин на ранчо, але довго їздити там кругами вам наскучить, особливо коли навколо така природа. Катання на конях лісними та гірськими дорогами внесе несподіване різноманіття у ваш відпочинок, створить особливий настрій.
День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі. День 2 - Відпочинок на Егейському узбережжі.

День 9. 

Одеса

Завтрак. Выселение из отеля. Трансфер в аэропорт Измира, вылет в Стамбул. Пересадка на рейс в Украину.
Возможны варианты прилета в: Харьков, Херсон, Днепропетровск, Львов, Одессу, Киев.

По всем вопросам бронирования туров, обращайтесь в наше агентство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *