г. Бахмут (Артемовск)
ул.Леваневского, д.113
посмотреть на карте

тел.: (050) 646-10-36
(06274) 830-25
(098) 216-20-14
(063) 769-93-24

РІЗДВО 2016 У ЛЬВОВІ

06.01.16 — 09.01.16
(4 дні/3 ночі)

1 день 06.01.16
Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель. Поселення (згідно з правилами готелю)*
Оглядова екскурсія по Львову (автобусна): захоплююча зустріч з минулим на горі Високий Замок, з якої видно увесь Львів — як на долоні, знайомство з княжим  Львовом: придворною церквою Св. Миколая, церквою Св. Параскеви — у якій зберігся найдавніший львівський іконостас 17 ст., костелами св. Івана Хрестителя та Марії Сніжної, а далі: вишуканий сецесійний проспект  Шевченка, архітектурний комплекс головного галицького греко-католицького храму —  Собору Святого Юра, Університет, Львівська Політехніка, палац Потоцьких, Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).
Святкова Різдвяна вечеря (факультативно, крім готель Євроготель)
— традиційна вечеря з 12-ти пісних страв;
— невід’ємний атрибут свята — коляда;
— затишна львівська атмосфера;
— розповідь про народні традиції.

2 день 07.01.16
Сніданок.
Вільний час.
14.00-17.00 Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»: Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру — архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи. Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви — архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою — Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”… Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців.
Святкування Різдва Христового у Львові.
Рекомендуємо відвідати:
— святкову службу у Соборі Святого Юри;
— Різдво у Гаю у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай»;
— Фестиваль “Спалах різдвяної зірки”
— Львівський Різдвяний Ярмарок на пл. Ринок на та пр. Свободи

3 день 08.01.16
Сніданок.
09.30-18.00 Одноденна екскурсія „Золота підкова Львівщини” (факультативно -300грн., потрібно бронювати при бронюванні туру) з відвіданням Олеського замку (пам’ятка архітектури та історії XIII-XVIII ст., колишня резиденція польських королів); сьогодні — це музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв, де виставляються унікальні твори мистецтва, скульптури, портрети, натюрморти, меблі). Підгорецького – видатна пам’ятка архітектури пізнього Ренесансу, який був збудований для коронованого гетьмана С. Конецьпольського як замок розваг;  та Золочівського замку (споруджений в 1630-х рр.).  На подвір’ї замку стоять пізньоренесансні Великий та Китайський палаци. Таку ж будівлю можна побачити у Санкт-Петербурзі та Берліні. Приїзд до Львова.

4 день 09.01.16
Сніданок. Виселення з готелю до 12.00.
Пішохідна екскурсія по Львову «Підземеллями Львова» (2 години), під час якої ви відвідаєте підземелля однієї з львівських церков, одну з найстаріших діючих аптек Львова музей-аптеку,  дізнаєтесь секрети приготування та скуштуєте справжню львівську каву в одній з львівських кав’ярень (додатково оплачуються вхідні квитки: музей-аптека -15 грн, підземелля церкви-10грн., дегустація кави).
Виїзд зі Львова.

Ціна в грн. на 1 особу (мін.2 ос.):

Готель Тип номеру Ціна за 1ос в 2-місному номері, грн

Готель “Гетьман”

стандарт

1835

Готель “Преміум” стандарт 2275

Готель “Євроготель”

стандарт

3200

Готель “Євроготель” покращений 3400

У вартість включено:
— проживання (3 ночі) у готелі (2-місне розміщення),
— 3 сніданки;
— трансфер вокзал-готель;
— оглядова автобусна екскурсія по Львову;
— пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»,
— пішохідна екскурсія “Підземелля Львова”
— Святкова Різдвяна вечеря (при проживанні в готелі “Євроготель”)

Додатково оплачується:
— вхідні квитки;
— факультативні програми –потрібно бронювати при бронюванні туру! (екскурсія «Золота підкова Львівщини» -300. (вхідні квитки в замки оплачуються додатково на місці 50грн за особу)
— Святкова Різдвяна вечеря (вартість і місце проведення уточнюється)

 

По всем вопросам бронирования туров, обращайтесь в наше агентство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *